Świetlica w Pliszczynie

Nasza placówka zajmuje się kompensowaniem braków dydaktyczno- wychowawczych wśród uczniów szkoły podstawowej.  Jesteśmy grupą osób, która pomaga dzieciakom w odrabianiu lekcji oraz uczymy zachowania w grupie, nawiązywania relacji rówieśniczych czyli niezbędnych umiejętności społecznych potrzebnych do sprawnego funkcjonowania w środowisku szkolnym i rodzinnym.

Na zajęciach oprócz nauki organizujemy różne gry i zabawy, które integrują dzieci pomiędzy klasami tym samym ucząc ich akceptacji względem  drugiego człowieka. Przygotowujemy dla dzieciaków specjalne projekty, które są Naszą inwencją twórczą odpowiadającą na potrzeby dzieci, które są ogromne.

Dzieci potrzebują pomocy przy najprostszych czynnościach jak nauka czytania czy tabliczki mnożenia  aż po zaburzenia rozwojowe tj. wady wymowy, dysleksja, dysortografia.

Dla najbardziej potrzebujących dzieci prowadzimy zajęcia indywidualne skupiające się na ich potrzebach, które mają na celu wspomaganie ich rozwoju.

Zajęcia prowadzimy w każdą sobotę od 9 do 12 w Pliszczynie oddalonego 7 km od Lublina. (można tam dojechać linią mpk nr 22)

dsc05091

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.